Skokoland

Zjeżdżalnie pompowane, zamki dmuchane i inne atrakcje dla dzieci

tutaj jesteś: Strona główna / O nas

O nas

Szanowni Państwo!

Obecnie wraz z coraz większym natłokiem zajęć, życiem w ciągłym pośpiechu oraz stresie dużego znaczenia nabiera sposób spędzania wolnego czasu. Aktywny wypoczynek nie tylko powoduje oderwanie się Nas dorosłych od zmartwień życia codziennego, ale daje również możliwości Naszym dzieciom cieszenia się z uroków dzieciństwa i zaspokojenia ich potrzeb ruchowych.

Korzystając z naszej oferty będziecie mogli Państwo czerpać radość z zabawy wraz ze Swoimi pupilami. Nie ma większej satysfakcji, niż ujrzeć uśmiechniętą buźkę swojego dziecka. Gwarantujemy profesjonalną obsługę imprez. Nasze urządzenia rekreacyjne zapewniają bezpieczną i zarazem udaną zabawę. Posiadamy ubezpieczenie OC oraz wszelkie niezbędne atesty. W naszej ofercie przygotowaliśmy atrakcje nie tylko dla najmłodszych, ale równie dla dorosłych i młodzieży.

Przedstawiona Państwu oferta, budowana jest w oparciu o Wasze drodzy Klienci sugestie. Istniejemy już na rynku od 1998 roku. Nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju uczestnicząc w imprezach promocyjnych, reklamowych, okolicznościowych, piknikach rodzinnych, festynach, czy obchodach Dni Miast.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Więcej szczegółów na stronie z naszą ofertą.