Skokoland

Zjeżdżalnie pompowane, zamki dmuchane i inne atrakcje dla dzieci

tutaj jesteś: Strona główna / SKOKOLAND - Profesjonalna obsługa imprez

SKOKOLAND - Profesjonalna obsługa imprez

Oferujemy urządzenia na zabawy, festyny, imprezy: wata cukrowa, popcorn, zjeżdzalnie i zamki dmuchane.

Uśmiech dziecka jest czymś wspaniałym. Potrafi on rozświetlić pochmurny dzień i pozwala nam zupełnie inaczej spojrzeć na otaczającą rzeczywistość. Dlatego też główną ideą funkcjonowania firmy Skokoland jest dostarczanie urządzeń, których zadaniem jest wprowadzanie atmosfery radości i zabawy. Pragniemy widzieć uśmiechnięte twarze maluchów oraz spełniać ich marzenia dając im możliwość przeżycia wyjątkowej przygody. Jednocześnie zdajemy sobie sprawę z tego, że naszym obowiązkiem jako ludzi dorosłych jest zapewnienie dzieciom bezpieczeństwa. Dlatego też wszystkie urządzenia będące w ofercie firmy Skokoland spełniają normy europejskie, które stanowią gwarancję ich właściwego dostosowania do potrzeb najmłodszych użytkowników.

skokoladn_stroje-kubus-puchatek-tygrysek

Przygotowaliśmy dla maluchów szereg atrakcji, które pozwolą im miło spędzić czas i przeżyć wspaniałą przygodę. Wśród nich m.in.: byk rodeo, zamki dmuchane, zjeżdżalnie dmuchane oraz pompowane a na osłodzenie tych wspaniałych chwil wata cukrowa! Czy jest coś więcej czego może pragnąć dziecko?

SKOKOLAND

Dlaczego oferta Skokolandu jest wyjątkowa?
O wyjątkowości naszej oferty decyduje przede wszystkim szeroka gama dostępnych urządzeń oraz ich atrakcyjność wizualna. Zadbaliśmy o to, aby Państwa pociechy mogły poczuć się jak w prawdziwej bajkowej krainie. Wszystkie urządzenia, które oddajemy do dyspozycji maluchów zostały starannie zaprojektowane tak, aby dawać im jak najwięcej radości. Zapewniamy różnorodność oraz wesołe i ciekawe kolory, które dodatkowo stymulują rozwój dziecka.

Co możemy zaoferować maluchom?
Przede wszystkim oferujemy im uśmiech i niezapomniane chwile zabawy na wyjątkowych urządzeniach. Ta wycieczka w krainę marzeń z pewnością na długo zapadnie w ich pamięci. Polecamy wspólną zabawę rodzinną, która dodatkowo umacnia więzi i pomaga dziecku poczuć się bezpiecznym i kochanym. Wśród nich najważniejsze to:

 

wata-cukrowa_180Wata cukrowa - po chwilach beztroskiej zabawy dziecko zapragnie zapewne odrobiny słodkości. Tą z kolei może mu dać wata cukrowa. To nietypowy przysmak, który kojarzy nam się zawsze z wyjątkowymi chwilami w życiu. Nie każdego dnia bowiem możemy się nią bezkarnie zajadać.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo urządzenia do produkcji waty cukrowej, z możliwością robienia waty w wielu różnych kolorach. Oferta obejmuje wynajęcia takiego urządzenia wraz z transportem oraz pełną obsługą.

 

byk rodeo Byk rodeo - jest to doskonała forma zabawy dla dzieci w każdym wieku. Docenią ją w szczególności chłopcy, którzy będą mogli poczuć się dzięki niej jak prawdziwi kowboje rodem z dzikiego zachodu. Byk rodeo to niesamowita zabawa, która dostarcza dziecku emocji i pobudza jego koordynację ruchową. Jednocześnie warto zauważyć, że jest ona również w pełni bezpieczna, dzięki otaczającemu dmuchanemu materacowi, który bardzo dobrze amortyzuje ewentualny upadek.
Byk rodeo cieszy się powodzeniem nie tylko wśród dzieci i młodzieży, ale także i dorosłych. Jest to urządzenie, które z powodzeniem łączy pokolenia. Oferujemy wynajem urządzenia wraz z transportem i pełną obsługą podczas imprezy.

zamki-dmuchane_180Zamki dmuchane - to idealna propozycja szczególnie dla najmłodszych pociech, które lubią się wyskakać i wykrzyczeć. Proponujemy im ciekawe i kolorowe budowle, które są wypełnione powietrzem, dzięki temu każdy upadek jest amortyzowany, a dziecko jest w pełni bezpieczne. Dla naszych maluchów przygotowaliśmy dmuchańce o różnej scenerii : dżungla, pałac Alladyna czy zamek Kiddle. Dzięki temu mogą one przenieść się w absolutnie bajkową przestrzeń, która zaprasza je do niezapomnianej zabawy.
Oferta obejmuje wynajem urządzenia dmuchanego wraz z transportem i pełną obsługa podczas trwającego imprezy.

zjezdzalnie-pompowane_180Zjeżdżalnie dmuchane - to jedne z najciekawszych elementów obecnych na zaaranżowanych placach zabaw dla dzieci. Tego typu urządzenia doceniają szczególnie aktywne maluchy, które lubią wrażenia oraz zabawę w towarzystwie rówieśników. Pompowana zjeżdżalnia dostarcza mnóstwa radości i emocji. Dzięki niej nasze pociechy mogą spożytkować energię, którą dysponują i zacieśnić kontakty z innymi dziećmi. Naszym milusińskim proponujemy dmuchańce w bajkowych kolorach i kształtach. Dysponujemy kilkoma różnymi urządzeniami, które nawiązują do ulubionych postaci bajkowych.
Oferta obejmuje wynajem urządzenia pompowanego wraz z transportem i pełną obsługa podczas trwającego imprezy.

To oczywiście tylko wybrane atrakcje jakie oferujemy naszym najmłodszym. Cały czas poszerzamy swoją ofertę o nowe urządzenia, które wywołują uśmiech na twarzach dzieci. Zabawa ze Skokolandem jest zawsze wyśmienita!

Przenieś się w bajkowy świat marzeń ze Skokolandem!